Загальний масаж тіла

Серед усіх СПА-процедур найбільшою популярністю користується послуга масажу. Масаж - це вплив на тканини і органи людини за допомогою масажних прийомів: поглажування, розтирання, розминання і вібрації. Кожен прийом масажиста позитивно впливає на поверхню, що масажується. Користь масажу для тіла всеохоплююча. Це корисний вплив на найчутливіші ділянки людського тіла. Іноді масаж може бути більш помічним, ніж традиційне лікування. Навіть ті, хто не має проблем зі здоров'ям отримують насолоду від розслаблюючого масажу.

В чому користь загального масажу? Загальний масаж включає в себе масаж рук, ніг і стоп, сідниць, спини, грудної клітини, шиї, обличчя та голови. Він спрямований на усе тіло людини і ефект від такого масажу варто очікувати є різнобічним. Під час такого масажу повністю знімається напруга з тіла, відновлюється кровообіг, покращуються процеси обміну в організмі, з'являється енергія, сила або розслаблення після надмірного навантаження. В повсякденному житті, наповненому стресами і депресіями, дуже важко позбавити себе емоційної напруги. Проте під час загального масажу тіло відпочиває і відновлюється кожна клітинка тіла. Після професійного сеансу загального масажу пацієнт почуває себе оновленим, ніби знову народженим. Користь масажу важко переоцінити, оскільки його потребують люди різного віку, хворі і здорові.

Користь масажу для шкіри та підшкірної клітковини.
Первинна дія масажу направлена на шкіру, оскільки перший контакт рук масажиста відбувається зі шкірою людини за допомогою вище названих масажних прийомів. Основними фізіологічними позитивними наслідками масажу на шкіру та підшкірну клітковину є:

  • очищення верхнього шару шкіру від зроговілих клітин;
  • стимуляція кровообігу;
  • насичення шкіри киснем;
  • профілактика і участь в лікуванні целюліту, акне, варикозу;
  • покращення лімфообігу;
  • сприяння спалюванню жирових клітин.

Користь масажу для нервової системи.
Життя більшості людей наповнене стресовими явищами. Стрес - це не просто нервозність, це стан психічного напруження, який виникає внаслідок порушення рівноваги між людиною і навколишнім світом. З цим явищем пов'язані звичайнісінькі процеси життєдіяльності людини - ранковий підйом, неправильне харчування, недостатня тривалість сну, силові навантаження, проблеми у взаємовідносинах із людьми тощо. Шкіра, з якою контактують руки масажиста, має безліч нервових закінчень. Впливаючи на шкіру, масаж стимулює роботу нервових клітин. Які переваги від сеансу загального масажу отримує пацієнт? Це - покращення провідності нервових закінчень, стимулювання нервової системи, позбавлення від болю та нервового напруження, позитивний вплив на області центральної нервової системи вцілому.

Користь масажу для м'язів.
Тим людям, хто регулярно займається фітнесом чи спортом, масаж рекомендується для покращення роботи та еластичності м`язів. Загальний масаж знімає біль і напругу як після тренування, так і після монотонної сидячої роботи. Масаж позитивно впливає на тонус м'язів, відновлює працездатність після посилених фізичних навантажень або тренувань, покращує рухливість суглобів, стимулює приток крові до м`язів і виводить молочну кислоту, як причину болю у м`язах.

Користь масажу для судин.
Чи корисно робити масаж пацієнтам із серцево-судинними хворобами? Таке питання турбує багатьох пацієнтів, які мріють про довгоочікуване розслаблення завдяки масажу. Гіпертонія, гіпотонія, стенокардія, реабілітація після інфаркту чи інсульту - одні з багатьох показів до певного виду масажу, не завжди загального. Обов'язково для таких пацієнтів потрібно проконсультуватися з лікарем, перш ніж пройти навіть сеанс масажу, уже не говорячи про повноцінний курс. А також попередити масажиста про наявні або перенесені хвороби. Масаж дуже корисний для судин і має багато переваг, а саме:

  • розсмоктування набряків та зменшення застійних явищ в організмі;
  • покращення роботи серця, зменшення навантаження на серцевий м`яз;
  • покращення складу крові, підвищення рівню гемоглобіну (при анемії).

Коли не можна робити масаж.
Масаж підходить переважній більшості людей, але має певні протипокази. Процедура масажу категорично не рекомендується людям з певними хворобами і станами:

  1. ГРЗ та лихоманки різного генезу,
  2. Гнійні процеси в організмі,
  3. Новоутворення будь-якої локалізації,
  4. Ххвороби крові та тромбози,
  5. Аневризма серця та судин,
  6. Психічні хвороби та розлади з підвищеною нервовою збудливістю,
  7. Туберкульоз в активній формі,
  8. СНІД,
  9. Венеричні хвороби та ін.

Любіть себе, користуйте послугами досвідчених фахівців-масажистів і будьте здорові!

(за матеріалами масажиста О.Головко, м. Дніпро)

Запис на прийом >
Заповніть форму і спеціаліст зателефонує Вам для узгодження зручного часу