Антицелюліт чи синці?

Антицелюліт чи синці?
Цей пост про наболіле! Про те, як жінки знущаються над своїм тілом заради краси. Про міф, що целюліт можна розбити, а синці - це невід'ємна частина антицелюлітного масажу.
В наш час багато жінок ведуть боротьбу зі злощасним целюлітом.  З цією проблемою звертаються до масажиста і намагаються його розбити. Деякі майстри стверджують, що без синців позбутися целюліту просто неможливо, що чим більше синців, тим менше целюліту, і гамселять клієнта з усієї сили. Цей міф настільки вкорінився в головах людей, що вони самі почали вважати, що без синців масаж неефективний. Наслідки такого розбиття жахливі: біль і сльози під час масажу, синці і гематоми після масажу. Це насилля над своїм тілом!!!
Насправді целюліт в першу чергу - це застій рідин ( лімфатичної та міжтканевої), що спричиняє погіршення кровообігу в проблемних ділянках та призводить до розростання фіброзної тканини. Тому коли після масажу утворюються синці - це ще погіршує ситуацію, адже ламаються капіляри через це виникає ще більший набряк і запалення пошкоджених тканин.  
Жир розбити НЕМОЖЛИВО!!!!! Кількість жирових клітин в дорослої людини залишається постійним, протягом всього життя, не дивлячись на значні коливання маси тіла. Жирова тканина може збільшитись , або зменшитись в розмірі, але зникнути не може!!!! Мета антицелюлітного масажу покращити крово- і лімфообіг, що дасть можливість вивести лишню рідину з організму, за рахунок покращення кровообігу в жировій - тканині відбувається її зменшення!  А ще  позбутися целюліту за рахунок лише масажу також неможливо! Це має бути комплексний підхід до цього питання. 
Саме найперше, що потрібно зробити - це скоректувати своє харчування. Адже надмірне вживання: цукру, продуктів, які мають надлишок солі, або глутамату, алкоголю, напоїв, які містять кофеїн, продуктів, що мають здатність до здуття, або переїдання призводить до затримки рідини в організмі. Ще до переїдання призводить вживання холодної їжі та напоїв. Організм витрачає багато енергії на нагрів, а щоб відновити енергію організм посилає імпульс в мозок, що треба підкріпитись.
По-друге люди часто нехтують пити просту воду! Коли організм не отримує достатньої кількості води, він намагається її затримати і накопичити. Краще пити теплу воду ( щоб нагріти склянку води кімнатної температури, організму прийдеться працювати 2-2,5 години).
По-третє це має бути фізична активність. 
І нарешті масаж! Який не буде травмувати ваше тіло! 
Любіть себе і своє тіло, адже ви прекрасні!!!

Практикуючий масажист з досвідом роботи Мороз Олена

Запис на прийом >
Заповніть форму і спеціаліст зателефонує Вам для узгодження зручного часу