Банковий масаж

Банковий або вакуумний масаж - це метод, який базується на виникненні гіперемії - подразнення рецепторів шкіри, створеного вакуумом у банці. Даний вид масажу допомагає зменшувати застійні явища в м'язах, покращує кровообіг, відновлює тонус і еластичність шкіри, м'язів та судин. Під час банкового масажу відбувається активний обмін речовин, тому покращується робота імунної та нервової систем.
   Цей метод масажу ефективно використовують при застудах бронхітах, пневмоніях, плевритах , міозитах, невралгіях, остеохондрозах, при різних больових синдрома. Банковий масаж є ефективним допоміжним засобом при антицелюлітному масажі. Він стимулює кровообіг та лімфообіг в організмі.
    При роботі банками можуть виникати екстравазати (підшкірні крововиливи), які проявляються при застійних явищах в тканинах. За допомогою банки після виникнення екстравазатів стимулюється розсмоктуючий ефект для відновлення тканин та покращення периферійного кровообігу. Разом з тим, під час банкового масажу відбувається підвищення температури тіла в ділянці впливу на 3,2 - 5,1° С та виділяється гормон серотонін. Це дає поштовх для  збільшення розумової та фізичної працездатності.
    Банковий або вакуумний масаж дуже корисний та популярний вид масажу, який приносить загальну користь для здоров'я та краси людини.

Запис на прийом >
Заповніть форму і спеціаліст зателефонує Вам для узгодження зручного часу