Періостальний масаж інструментами

Періостальним називають також «тиснучим масажем». 
Він є різновидом точкового і застосовується на відповідних кісткових поверхнях. Його зазвичай здійснюють фалангою пальця, ретельно підбираючи інтенсивність, в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта. 

Дія масажу полягає у місцевому збуджені кровообігу і регенерації клітин. Особливо це стосується тканин періоста, і впливу на органи, що пов`язані нервовими шляхами з поверхнею періоста. Разом з рефлекторною дією, відбувається значна болезаспокійлива.

Перші спроби здійснити такий масаж були зроблені у 1928 році доктором Флогером у Німеччині. Досвід застосування демонструє його високу ефективність, що стало популярним у широкому колі клінічної практики минулого століття. 

На даний час ринок масажу, мануальної терапії та реабілітації переповнений новомодними і закрученими техніками, що змушує нас забути про такий простий та перевірений метод як періостальний масаж.
Усе геніальне -  просте, а у новій інтерпритації –ще краще! 

Техніка інструментального періостального масажу полегшує його виконання та покращує ефективність. Він виконується через мікрофібральну серветку, або ж інструментом з гумовим наконечником для м'якості та плавності контакту. 
Вплив здійснюється на кісткові виступи, або на місця, де поверхневі тканини прикріплені до кістки і не вкриті товстим шаром тканини. Або ж там,  де вдається відвести м’яз у бік де поєднуються кісткові структури. Підбираючи оптимальну силу натиску зміщуючи мягкі тканинни, щоб досягти найкращого контакту з кісткою. Після чого здійснюють спеціальні рухи, ретельні переміщення, зміну натиску та його фаз. 

Техніка насправді проста, але потребує певних навичок, якими ви можете оволодіти на семінарі ІМСТР. 

Періостальний інструментальний масаж- одна з складових техніки ІМСТР в яку входять ще деякі добре перевірені та ефективні методи. 
Періостальний інструментальний масаж це чудовий спосіб роботи при больовому синдромі та після переломів кісток.

Автор: Андрій Дмитрина

Більше про види масажу читайте тут.

Запис на прийом >
Заповніть форму і спеціаліст зателефонує Вам для узгодження зручного часу