Шлях масажиста

В наш час кожна людина, яка прагне самореалізуватися та створити власну фінансову основу шукає шляхи для втілення своїх задумів та мрій. Шляхи різні бувають: хтось хоче найперше отримати гарні знання, стати професіоналом у якійсь сфері і, як наслідок, гарно заробляти; хтось шукає "легких і швидких" грошей, щоб надто не напружуватися і забезпечувати себе та свою родину. А комусь імпонує сфера масажу і така людина стає саме на цей шлях розвитку.
У когось цей шлях є довгим, сповненим життєвих труднощів, пошуку самого себе і відкриття своїх здібностей, осмислення для себе нового бачення світу...У інших  - це звичайна випадковість, збіг обставин, якщо хочете - Божа милість.

Усі, хто вдався до пошуку себе, як масажиста, мають свою унікальну історію, своє викристалізоване бачення, яке і веде їх шляхом подальшого розвитку як майстра, фахівця мистецтва масажу.
Не існує подібних до деталей двох історій становлення масажиста. Але чим складніший і тернистіший шлях, тим багатший досвід, кращі мотиви, ширший досвід професіонала-масажиста.
Звичайно, по особливому важливими є вроджені здібності і таланти майбутнього масажиста.

Гадаю, усі, хто прийшов у сферу масажу через профільні курси, навчання у виші чи слухання презентацій не сповна розуміють глибину і красу цього дивовижного масажного мистецтва. Хто б не навчав людину, кожен учень проходить свій шлях становлення. Комусь це дається без особливих зусиль, а хтось опановує цю професію повільніше і з великими труднощами. У житті, як у житті. У одних це історія феєричного успіху, а у інших - кропітка праця.

Натомість найважливіше, до чого має прийти кожен масажист - це можливість пізнати самого себе, своє ставлення до пацієнтів, розкрити свої кращі сторони, як особистості. А заробітки, - спитаєте ви? Досить часто і вони не є останнім стимулом для кар'єри масажиста. Але доки кожен із масажистів не пройде свій шлях становлення, не заробить собі "гуль і синців", не втратить довіру окремих пацієнтів, не переживе розчарування у своїх здібностях і професійній придатності, не відчує фізичного і душевного болю - не зможе сповна зрозуміти красу і значущість шляху масажиста. Доводиться і знімати "рожеві окуляри", які видаються такими комфортними. Проте кожного разу, знімаючи їх, масажист зростає, вчиться на чужих і своїх помилках, прагне до усе нових знань і навичок. Така реальність. У сфері масажу були і будуть просто масажисти, хороші масажисти, кращі масажисти і професіонали (гуру). До того ж ці рівні визнаються не самими масажистами, а вдячними пацієнтами, які визнають досягнення того чи іншого фахівця і стають постійними клієнтами, даруючи захопливі рекомендації і відгуки про їхню роботу.

Запис на прийом >
Заповніть форму і спеціаліст зателефонує Вам для узгодження зручного часу